1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. OnePlus 8T yanında bütçe arkadaşı OnePlus Clover da geliyor

OnePlus 8T yanında bütçe arkadaşı OnePlus Clover da geliyor

OnePlus 8T

OnePlus‘ın dikkat toplayan modeli OnePlus Nord sonrasında OnePlus 8T ve aynı zamanda bütçe arkadaşı OnePlus Clover da geliyor.

OnePlus’ın makineleri tekerrür andırdırmak ismine uzun müddettir büyük bir alışveriş sitesinde OnePlus Türkiye garantili olarak satılıyor. İşletmenin Nord modeli de Türkiye’de beklenirken, kısa müddet evvel işletme yukarıyada gördüğünüz OnePlus 8T tasarımının ortaya çıkmasıyla gündemdeydi. Şimdi ise OnePlus Clover gündem olmuş gidişatta. Ortaya çıkan Geekbench neticesine göre işletmenin bütçe arkadaşı makineyi eforunu Snapdragon 460 operasyoncudan ve en altta 4 GB RAM‘den alacak. 6,52 inç HD+ bir ekranla gelecek denilen telefon, aktarıldığı kadarıyla artta üçlü kamera taşıyor. Burada ana kameranın 13 megapiksel olduğu ve ona iki adet 2 megapiksel kameranın eşlik ettiği gelen bilgiler arasında yer alıyor. 64 GB’lık dahili depolamasının artırılabileceği aktarılan OnePlus Clover Ad değişik de çıkabilir, 18W süratli şarj yardımlı bütün 6.000 mAh batarya taşıyor sınıyor. Modelin yakında gelmesi bekleniyor. Telefon için Türkiye temennisi olduğunu da belirtelim.

OnePlus Clover yanında OnePlus 8T için neler öğreniyoruz?

Kavisli değil düz yapıyı özümseyen model, ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyor ve oldukça ince çerçeveler taşıyordu. 3.5 mm kulaklık girişi taşımıyor gibi görünen telefon, artık kesin olarak bir amiral gemisi olarak eforunu Snapdragon 865 Plus operasyoncudan alıyor. 6,55 inç 120 Hz bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor denilen ve 120 Hz ile oldukça neşelendiren makine, en az 8 GB RAM ile satışa çıkacak sınıyor. Modelin artta ise dörtlü kamera sistemi bizleri bekliyor olacak. Orada 48 megapiksel ana + 16 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kameraları bir araya gelecek. Modelin başlangıç depolaması ise 128 GB olacak sınıyor.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap