1. Anasayfa
 2. Haberler

OnePlus 8T yanında bütçe dostu OnePlus Clover da geliyor

OnePlus 8T yanında bütçe dostu OnePlus Clover da geliyor
0

OnePlus‘ın dikkat çeken modeli OnePlus Nord sonrasında OnePlus 8T ve aynı zamanda bütçe dostu OnePlus Clover da geliyor.

OnePlus’ın cihazları tekrar hatırlatmak adına uzun süredir büyük bir alışveriş sitesinde OnePlus Türkiye garantili olarak satılıyor. Firmanın Nord modeli de Türkiye’de beklenirken, kısa süre önce firma yukarıda gördüğünüz OnePlus 8T tasarımının ortaya çıkmasıyla gündemdeydi. Şimdi ise OnePlus Clover gündem olmuş durumda. Ortaya çıkan Geekbench sonucuna göre firmanın bütçe dostu cihazı gücünü Snapdragon 460 işlemciden ve en altta 4 GB RAM‘den alacak. 6,52 inç HD+ bir ekranla gelecek denilen telefon, aktarıldığı kadarıyla arkasında üçlü kamera taşıyor. Burada ana kameranın 13 megapiksel olduğu ve ona iki adet 2 megapiksel kameranın eşlik ettiği gelen bilgiler arasında yer alıyor. 64 GB’lık dahili depolamasının artırılabileceği aktarılan OnePlus Clover (İsim farklı da çıkabilir), 18W hızlı şarj destekli tam 6.000 mAh pil taşıyor deniyor. Modelin yakında gelmesi bekleniyor. Telefon için Türkiye beklentisi olduğunu da belirtelim.

OnePlus Clover yanında OnePlus 8T için neler biliyoruz?

Kavisli değil düz yapıyı benimseyen model, ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyor ve oldukça ince çerçeveler taşıyordu. 3.5 mm kulaklık girişi taşımıyor gibi görünen telefon, artık kesin olarak bir amiral gemisi olarak gücünü Snapdragon 865 Plus işlemciden alıyor. 6,55 inç 120 Hz bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor denilen ve 120 Hz ile oldukça sevindiren cihaz, en az 8 GB RAM ile satışa çıkacak deniyor. Modelin arkasında ise dörtlü kamera sistemi bizleri bekliyor olacak. Orada 48 megapiksel ana + 16 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kameraları bir araya gelecek. Modelin başlangıç depolaması ise 128 GB olacak deniyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir