1. Anasayfa
 2. Haberler

OnePlus Watch akıllı saat geliyor; işte model hakkında bilinenler

OnePlus Watch akıllı saat geliyor; işte model hakkında bilinenler
0

Akıllı telefon pazarının dikkat çeken firmalarından OnePlus, bir akıllı saat üzerinde de çalışma gösteriyor. Firmadan OnePlus Watch geliyor.

OnePlus’ın telefonları biliyorsunuz çok uzun süredir büyük bir alışveriş sitesinde OnePlus Türkiye garantili olarak satılıyor. En son OnePlus Clover isimli bütçe dostu telefonuna yönelik sızıntılar ile karşımıza çıkan firma, OnePlus Watch adına sahip bir akıllı saat modeli de geliştiriyor. Henüz modelin kendisini görmüş değiliz. Ancak saatin yüzde 100 kesin olarak yuvarlak yapıdaolduğu aktarılıyor. Bu da birçok kişiyi sevindiriyor. Türkiye’de satışa çıkan OPPO Watch gibi kare olma ihtimali artık net olarak ortadan kalkan akıllı saat, geçtiğimiz ay resmi kayıtlara da girdiğinden yıl bitmeden resmileştirilecek gibi görünüyor. Telefon yanında akıllı TV işinde de yer alan OnePlus, ürün gamını büyütmeye kararlı duruyor.

OnePlus Watch dikkat çekerken, firma bu aralar OnePlus 8T ile sık sık gündem oluyor

Kavisli değil düz yapıyı benimseyen model, ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyor ve oldukça ince çerçeveler taşıyordu. 3.5 mm kulaklık girişi taşımıyor gibi görünen telefon, artık kesin olarak bir amiral gemisi olarak gücünü Snapdragon 865 Plus işlemciden alıyor. 6,55 inç 120 Hz bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor denilen ve 120 Hz ile oldukça sevindiren cihaz, en az 8 GB RAM ile satışa çıkacak deniyor. Modelin arkasında ise dörtlü kamera sistemi bizleri bekliyor olacak. Orada 48 megapiksel ana + 16 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kameraları bir araya gelecek. Modelin başlangıç depolaması ise 128 GB olacak deniyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir