1. Anasayfa
 2. Haberler

OPPO Enco W51 kablosuz kulaklık Türkiye’de satışta; işte fiyatı

OPPO Enco W51 kablosuz kulaklık Türkiye’de satışta; işte fiyatı
0

OPPO Reno4, Reno 4 Pro ve Band ile beraber tanıtılan OPPO Enco W51 kablosuz kulaklık Türkiye’de satışa sunuldu.

Kablosuz kulaklık pazarının en yeni üyesi OPPO Enco W51, Doğal Beyaz / Işıltılı Mavi / Deniz Mavisi isimlerine sahip üç farklı renk seçeneğiyle karşımızda bulunuyor. Şarj özellikli hazne tasarımı Apple Powerbeats Pro‘yu akıllara getiren ürün, bu haznesinde önemli olarak kablosuz şarj desteği taşıyor. Aktif gürültü engelleme özelliği en büyük artılarından olan Enco W51, IP54 sertifikasına sahip ve her kulaklık üzerinde 6 adet mikrofon taşıyor. Bu mikrofonlar gürültü engelleme yanında telefon görüşmesi için de kullanılıyor.

Ses kalitesinin iddialı seviyede yüksek olduğu aktarılan OPPO Enco W51 kablosuz kulaklık modeli, bağlantı için sürpriz olmadığı üzere Bluetooth 5.0 kullanıyor ve 10 metre içerisinde sorunsuz bağlantı vadediyor. Hazne ile beraber 24 saat gibi oldukça iyi şarj ömrü (Tek olarak ANC ile 3,5 saat, ANC olmadan 4 saat) getiren model, hızlı şarj teknolojilerini de es geçmiyor. Kulaklığın firma tarafından açıklanan gecikme oranı 94 ms seviyesinde yer alıyor. Ancak bu değer düşük gecikme modunda 47 ms seviyesine çekilebiliyor. Bu mod daha çok oyuncuları hedef alırken, ürünün kulak içi formuyla pasif yalıtım konusunda da iyi olduğunu belirtmek gerekiyor.

OPPO Enco W51 kablosuz kulaklık çok şık görünüyor

Modelin açıklanan Türkiye fiyatı ise 899 TL seviyesinde yer alıyor. Kulaklığın resmi Türkiye sayfasına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir