1. Anasayfa
 2. Haberler

OPPO TV geliyor; işte ortaya çıkan ilk bilgiler

OPPO TV geliyor; işte ortaya çıkan ilk bilgiler
0

Akıllı telefon pazarının dev ismi OPPO, artık akıllı saat pazarında da yer alıyor. Firma ürün gamına bir de TV ekleyecek. İşte bilinenler;

Çin merkezli en büyük teknoloji firmalarından OPPO, ürün gamını genişletmeye hazırlanıyor. Bu bağlamda firmadan bir TV modeli geliyor. Resmi olarak ekim ayında satışa çıkacağı aktarılan televizyon, henüz nasıl görünecek bilmiyoruz. Ancak akıllı özelliklere sahip ürünün 55 inç ve 65 inç olmak üzere iki farklı boyutta hazırlandığı aktarılıyor. TPV Display Technology (Xiamen) tarafından üretileceği de söylenen ürün, yakında yapılacak sızıntılar üzerinden detaylanacaktır deniyor. Modelin resmi duyurusu da yakında olabilir ya da direkt olarak ekim ayında yapılabilir. Ürünün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise elbette henüz belli değil. Ancak OPPO’dan bu konuda bir sürpriz gelebilir.

Firma şu sıralar Türkiye’ye de gelen OPPO Watch akıllı saat dikkat çekiyor

Teknik olarak baktığımız zaman modelin 46 mm versiyonu 1,91 inç 402×476 piksel, 41 mm versiyonu ise 1,6 inç 320×360 piksel AMOLED ekran ile geliyor. Sırasıyla 430 mAh ve 300 mAh pil kapasiteleri bulunan Watch, gücünü Snapdragon Wear 3100 ve Ambiq Micro Apollo3 işlemcilerden alıyor. Her türlü kalemde aktivite takibi yapabilen saatin işletim sistemi sevindirici şekilde Google imzalı Wear OS. Yani model uygulama desteği konusunda birçok rakibinden çok daha iyi bir konumda yer alıyor. Elbette suya karşı dayanıklı olan akıllı saatin 46 mm versiyonu için Siyah / Parlak Altın, 41 mm versiyonu için Siyah / Pembe Altın / Gümüş renk seçenekleri sunuluyor.

Not: Görsel temsilidir.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir