1. Anasayfa
 2. Haberler

Oppo’nun akıllı saati Oppo Watch ülkemizde satışa çıktı: İşte maliyeti ve özellikleri

Oppo’nun akıllı saati Oppo Watch ülkemizde satışa çıktı: İşte maliyeti ve özellikleri
0

Oppo'nun akıllı saati Oppo Watch ülkemizde satışa çıktı: İşte fiyatı ve özellikleri

Son senelerde oldukça popüler hale gelen giyilebilir teknolojilere liderlik eden akıllı saatler, özellikle sıhhat ve spor takibi mevzularında öne çıkıyor.

Her ne kadar koronavirüs sebebiyle şu anda bir hayli piyasada serinkanlılık yaşansa da akıllı saat pazarı yükselmeye devam ediyor.

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, geçtiğimiz mart ayında tanıttığı ve Apple Watch tasarımını anımsayan yeni akıllı saati Oppo Watch modellerini, ülkemizde satışa çıkardı. İşte Oppo Watch maliyeti ve özellikleri:

oppo watch

OPPO WATCH ÖZELLİKLERİ

Oppo Watch, 46 mm ve 41 mm ebatlarında iki değişik ekrana sahip. Saatin 41mm’lik versiyonunda 1.6 inç ebadında ve 360 x 320 piksel çözünürlüğünde bir ekran yer alırken, 46mm’lik versiyonda ise 1.91 inç ebadında ve 473 x 402 piksel çözünürlüğünde bir ekran bulunuyor.

46mm olan Oppo Watch 430mAh, 41 mm olan Oppo Watch ise 300mAh pil kapasitelerine sahip. Çinli işletmeye göre bu saatler bütün şarj ile 40 saat kullanılabiliyor. Saatler efor tasarrufu moduna alındığında ise bu vakit 21 güne kadar çıkabiliyor.

oppo watch

Android tabanlı ColorOS Watch arayüzüne sahip yeni Oppo Watch modelleri, Snapdragon Wear 2500 harekâtçısından efor alıyor ve her iki modelde de 1GB RAM ve 8GB depolama alanı kullanılıyor.

OPPO WATCH TÜRKİYE MALİYETİ

Her iki Oppo Watch modeli de ülkemizde an haysiyetiyle satışa çıktı. Saatin 41mm’lik versiyonu 1.799 TL maliyet yaftasına sahipken; 46mm’lik Oppo Watch 2.299 TL’lik maliyetiyle satışa sunuluyor.

:

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir