1. Anasayfa
 2. Haberler

PlayStation 5 uyumlu kablosuz kulaklık: SteelSeries Arctis 9 Dual Wireless

PlayStation 5 uyumlu kablosuz kulaklık: SteelSeries Arctis 9 Dual Wireless
0

SteelSeries oyuncular için geliştirdiği yeni kablosuz kulaklığını tanıttı. SteelSeries Arctis 9 Dual Wireless olarak adlandırılan kulaklık, lansman sırasında PlayStation 5 ile uyumlu olarak piyasaya sürülecek. Arctis 9, çok yönlü bluetooth bağlantısı ve 2,4 GHz kablosuz aracılığıyla PC ve PlayStation’a en kısa sürede bağlanma özelliği ile oyuncuların beğenisini kazanmaya hazırlanıyor.

Arctis 9, yüksek kaliteli ses olanağı için SteelSeries’in kanıtlanmış ultra düşük gecikmeli 2.4GHz kayıpsız kablosuz bağlantısına sahip. Bu sayede oyuncular, hem PC hem de PlayStation’da gecikmesiz bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabiliyor. Arctis 9, Arctis serisinin geri kalanıyla aynı Discord sertifikalı mikrofonu ve özel Arctis ses düzenini kullanıyor. ClearCast mikrofonu, üstün gürültü engelleme ve doğal ses netliği için çift yönlü bir tasarıma sahip.

SteelSeries Arctis 9 Dual Wireless Türkiye satış fiyatı ne kadar?

Arctis 9’un optimize edilmiş pili, tek bir şarjla oyunculara 20 saatten fazla kullanım imkanı vadediyor. Kulaklıkta ayrıca ChatMix için kulak üstü kontroller bulunuyor. Böylece oyuncular oyun ve sohbet sesini doğrudan kulaklıktan anında ayarlayabiliyor. Kulaklıkta DTS Headphone: X v2.0 özellikleri de bulunuyor. Arctis 9’un Türkiye’deki satış fiyatı yaklaşık 1.999 TL.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir