1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. POCO M2 modelinin büyük batarya kapasitesi netleşti

POCO M2 modelinin büyük batarya kapasitesi netleşti

Xiaomi POCO M2 Pro POCO F2 Pro

XiaomiPOCO X3 NFC aradan çıkınca gizeme POCO M2 modeline geldi. Telefon özellikle batarya mevzusunda şahısları üzmeyecek gibi görünüyor.

Detaylarına altta yer verdiğimiz POCO X3 NFC bugün tanıtıldı. İşte bu modelden sonra gözler POCO M2 modeline çevrildi. Daha evvel tanıtılan M2 Pro altına konumlandırılacak telefon, yapılan fotoğrafı paylaşıma göre 8 Eylül tarihinde tanıtılıyor. Telefonun işletmenin yaptığı son paylaşımda FHD+ çözünürlükte bir ekrana ve 6 GB RAM‘e sahip olacağı ortaya çıkmıştı. Yeni fotoğrafı paylaşım ise M2’nin bütün 5.000 mAh bataryaya sahip olacağını gösteriyor. Başka Bir Deyişle telefon eforlu bir kullanım ömrüyle yolda bulunuyor. Bir damla çentik ile yolda olduğu düşünülen aygıt, 200 dolar altında satılacak gibi görünüyor. Ancak hali hazırda bu mevzuda fotoğrafı bir sızıntı yapılmış değil. Yarın 8 Eylül modelin tüm ayrıntılarıyla birlikte maliyeti de netlik kazanacak. Modelin Türkiye’de ilerleyen yarıyılda satılma olasılığı bulunuyor. Xiaomi alt markası POCO resmen Türkiye’de yer alıyor.

POCO M2 Pro neler sunuyordu?

Redmi Note 9 Pro ile hemen hemen aynı olan telefon, ince çerçeveli ve ekran delikli bir tasarımı özümsüyordu. Dört değişik renk alternatifiyle gelen M2 Pro, teknik olarak 33W süratli şarj yardımlı 5.000 mAh batarya üstüne kuruluyor. Eforunu Snapdragon 720G harekâtçıdan alan model, 6,67 inç 1080P LCD ekrana ve 16 megapiksel selfie kamerasına sahip. Arkada ise kare formlu modülde dörtlü kamera bizleri karşılıyor. Burada 48 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kameraları toplanıyor. 4GB / 6GB RAM ve 64GB / 128GB MicroSD Var alternatifleri sunulan M2 Pro, parmak izi sensörünü ise yan tarafında taşıyor.

Not: Görsel temsilidir.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap