1. Anasayfa
 2. Haberler

Razer’dan üç yeni kablosuz oyuncu ekipmanı

Razer’dan üç yeni kablosuz oyuncu ekipmanı
0

Oyuncu ekipmanı denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan Razer, ürün gamına üç yeni kablosuz oyuncu ekipmanı daha ekledi.

Razer kabloları ürünlerinin dışına almaya devam ediyor. Bu bağlamda firmadan gelen ilk ürün 180 dolarlık BlackShark V2 Pro kablosuz kulaklık modeli oluyor. Fiziksel kontrol butonları dikkat çeken BlackShark V2’nin kablosuz versiyonu, yukarıda görebileceğiniz üzere kafa üstü yapıyı benimsiyor. Firmanın bir diğer modeli ise 130 dolarlık kablosuz oyuncu faresi DeathAdder V2 Pro oluyor. Gelen son ürün ise kablosuz oyuncu faresi BlackWidow V3 Pro modeli. Bu tam boyutlu klavyenin fiyatı ise 230 dolar seviyesinde yer alıyor. Klavye ve fareyi sürpriz olmadığı üzere RGB LED’ler ile süsleyen firma, kulaklığı ise bir oyuncu ekipmanı değilmiş gibi sade hazırlamış durumda. Bu detay birçok kişinin daha çok hoşuna gidecek gibi görünüyor.

Razer en son oyuncu sakızı çok şaşırtmıştı

Oyunculara yönelik hazırlanan en ilginç ürünlerden olan 5 Gum şirketi ile kurulan ortaklığın meyvesi Respawn by 5 Gum isimli sakız, aktarıldığı kadarıyla üç farklı aromaya sahip ve ciddi bir arge sürecinin sonucunda hayat bulmuş. 10’lu paketi yurt dışında tam 28 dolara satılacak sakız, aktarıldığı kadarıyla içeriği sayesinde oyuncuların dikkat seviyesini artırıyor, odaklanmasını sağlıyor ve oyunlardaki tepki süresini düşürüyor. Firmanın “Çiğne. Odaklanan. Kazan” mottosuyla tanıttığı sakız için hazırlanan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir