1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. realme 7 Pro canlı yayını nasıl izlenir? [Video]

realme 7 Pro canlı yayını nasıl izlenir? [Video]

Realme 7 Pro

realme 7 Pro modelinin tanıtımı için geri sayım başladı. Türkiye’de kendi segmentinin ilk 65 Watt hızlı şarj özelliğine sahip olan yeni telefonu, 20 Ekim‘de tanıtılacak etkinlikte görücüye çıkacak.

Etkinlik realme Türkiye YouTube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Türkiye’de 14:00‘da başlayacak etkinlikte realme 7 Pro‘nun detayları açığa çıkacak. Etkinlikte realme Pazarlama Direktörü Merve Yeniev ve Ürün Müdürü Hasan Namlı sahnede alacak. Türkiye’de kendi segmentinin ilk 65 watt hızlı şarj özelliğine sahip olan yeni telefonu realme 7 Pro gücünü Snapdragon 720G işlemcisinden ve 6 GB / 8 GB RAM’den alıyor. Dahili depolama kapasitesi 128 GB olan telefonun ön tarafında 32 megapiksel kamera yer alıyor.

realme 7 Pro güçlü pil kapasitesiyle de dikkat çekiyor

Pil kapasitesi 4.500 mAh olan telefonda 2.400 x 1.800 piksel çözünürlüklü 6,4 inç Super AMOLED ekran bulunuyor. F/1.8 diyaframlı 64 megapiksel kameraya, 8 megapiksel ultra geniş açı, 2 megapiksel makro ve 2 megaiksel derinlik kameraları eşlik ediyor. Telefon saniyede 30 kare 4K video kaydına imkan tanıyor. Modelin parmak izi sensörü ekrana entegre edilmiş durumda. 60 Hz yenileme hızı bulunan telefonda 3,5 mm kulaklık girişi ve USB-C bağlantı noktaları bulunuyor. 182 gram ağırlığındaki ve 8,7 mm kalınlığındaki telefonla ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilir canlı yayını izlemek için realme Türkiye YouTube kanalını takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCPwK2r34qCxGNSBVCXJnqTA

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap