1. Anasayfa
 2. Haberler

Realme Buds Air Neo kablosuz kulaklık Türkiye’de satışta; işte fiyatı

Realme Buds Air Neo kablosuz kulaklık Türkiye’de satışta; işte fiyatı
0

Türkiye pazarında aktif olarak yer alan firmalardan Realme‘nin Realme Buds Air Neo kablosuz kulaklık modeli raflara çıkış yaptı.

Geçtiğimiz aylarda yurt dışında resmi olarak lanse edilen Realme Buds Air Neo kablosuz kulaklık, kısa süre önce firmanın resmi Türkiye sitesindeki yerini almıştı. Şimdi ise resmi satış başladı. Firmanın resmi açıklamasına göre fiyatı 399 TL olarak belirlenen Buds Air Neo, Teknosa, Vatan, Mediamarkt, Amazon ve Hepsiburada kanallarında kullanıcıları ile buluşacak. Kulaklık görebileceğiniz üzere birçok farklı renge ve genel olarak AppleAirPods benzeri bir tasarıma sahip. Yani AirPods gibi tam olarak kulak içi formunda olmayan kulaklık, aktarıldığı kadarıyla 17 saatlik bir pil ömrü getiriyor. Bünyesinde sorunsuz bağlantı için özel R1 çipi yer alan ürün, oyun modu ile gecikmeyi yüzde 51 oranında azaltabiliyor. Bu özellik akıllı telefonu ile sık sık oyun oynayanlar için güzel görünüyor. Çünkü kablosuz birçok model oyunda gecikme yapabiliyor.

Uzun zamandır Türkiye’de satışta olan Realme Buds Air kablosuz kulaklık neler sunuyor?

Türkiye fiyatı şu an 449 TL seviyesinde olan ve  şarj özellikli haznesinin kendisi kablosuz şarj yeteneğine sahip olan kulaklık, Google Fast Pair protokolüne destek verdiğinden Android cihazlarla hızlı şekilde eşleştirilebiliyor. Bünyesinde R1 çipi yer alan ürün, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor. Oyun moduyla gecikmeyi olabilecek en alt seviyeye getirebilen Buds Air, yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor.

DDB (Dinamik Bas Desteği) ve 12 mm sürücüleriyle ses kalitesinin yüksek olduğu aktarılan kulaklık, kulağınızdan çıkardığınız zaman müziği otomatik olarak durdurabiliyor ve hazne ile 17 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Kulaklıkların kendi ömrü ise 3 saat olarak açıklanıyor. Modelde müzik kontrolü için dokunmatik kontrol yüzeyi de bulunuyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir