1. Anasayfa
 2. Haberler

Realme Watch akıllı saat Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Realme Watch akıllı saat Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı
0

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, merak edilen Realme Watch akıllı saat modelini buraya da getirdi.

Tanıtımı üstünden uzun bir süre geçen Realme Watch akıllı saat modeli, 599 TL fiyat etiketiyle Teknosa, Vatan, Mediamarkt, Amazon ve Hepsiburada kanallarında satışa sunuldu. Yukarıda görebileceğiniz üzere ön yüzünde gövdesine oranla oldukça büyük çerçevelerin olduğu saat, birçok farklı renkte kayış ile elde edilebiliyor. Optik nabız sensörü ile donatılan akıllı saat, 1,4 inç 320×320 piksel renkli LCD ekran üstüne kuruluyor. 160 mAh piliyle 7 ile 9 gün arasında bir pil ömrüne sahip olan saat, açıklandığı kadarıyla IP68 sertifikasını taşıyor. Firmanın kendi işletim sistemini benimseyen model, birçok ilginç saat arayüzü ile karşımızda yer alıyor. Telefon bildirimlerini üzerine alabilen telefon, bir akıllı saatten beklenen hemen her şeyin altında kalkabiliyor.

Realme Watch akıllı saat Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı 5 – huawei watch gt 2 pro ve freebuds pro icin turkiye satis tarihi aciklandi 2 2 2Realme Watch akıllı saat Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı 6 – huawei watch gt 2 pro ve freebuds pro icin turkiye satis tarihi aciklandi 2 2 2Realme Watch akıllı saat Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı 7 – huawei watch fit akilli saat tanitildi iste fiyat ve ozelliklerRealme Watch akıllı saat Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı 8 – huawei watch fit akilli saat tanitildi iste fiyat ve ozellikler
Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatıHuawei Watch Fit akıllı saat Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Realme Watch akıllı saat Türkiye’de dikkat çekebilir

Firmaya göre kullanıcıların adeta sağlık asistanı olan akıllı saat, “Gerçek Zamanlı Kalp Monitörü” ve “Kan Oksijen Doygunluk Düzeyi Monitörü” olarak da kullanılabiliyor. Yüksek hassasiyetli PPG optik kalp atış hızı sensörü ile kalp atış hızını 7×24 kesintisiz izleyip hızlı ve hassas bir şekilde ölçen saat, kalp atış hızı zaman içinde çok yükselir ya da çok düşerse kullanıcıyı uyarıyor. 14 farklı spor moduna sahip saat; kan-oksijen seviyesi monitörü, aerobik yetenek testi, kusursuz adım sayma algoritması, hatırlatıcı, su içme hatırlatıcısı, uyku izleme ve meditasyon egzersizi özellikleriyle hayatının her anında kullanıcıyı yaşamını iyileştirmeye teşvik ediyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir