Realme Watch S Pro akıllı saat ve aşırısı tanıtıldı
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Realme Watch S Pro akıllı saat ve aşırısı tanıtıldı

0

Türkiye’de etkin olarak yer alan işletmelerden Realme, IFA 2020’de Watch S Pro akıllı saat ve aşırısını tanıttı. İşte ilk ayrıntılar;

Kısa vakit evvel dört yeni telefon lanse eden Realme, IFA 2020’yi de boş geçmedi. İşletmeden fuar kapsamında ilk olarak Watch S Pro akıllı saat geldi. Henüz tüm ayrıntıları ortaya çıkmayan yukarıyada gördüğünüz model, yuvarlak tasarımlı standart bir tasarıma sahip. AMOLED ekran üstüne kurulan saat, Avrupa pazarında satılacak sınıyor. Bu açıdan Türkiye ihtimali de olan giyilebilir, bünyesinde iki adet fiziksel hakimiyet taşıyor ve üst kısımında henüz kesin olmasa da döndürülebilir bir çerçeve taşıyor gibi görünüyor. Bunun haricinde maliyet dahil şimdilik başka hiçbir ayrıntı öğrenilmiyor. Yeniden özellikleri bilinmez Realme Buds Air Pro kablosuz kulaklık modeli de gelmiş gidişatta. AirPods Pro eşi bir tasarımı olan mahsul, etkin hengame yasaklama taşıyor ve şimdilik yalnızca beyaz renkte karşımıza çıkıyor.

Realme, IFA 2020’de başka mahsuller de tanıttı

Bunların da bir akıllı ampül, 360 derece güvenlik kamerası ve 55 inç akıllı televizyon olduğu aktarılıyor. Bu mahsullerin de Watch S Pro ve Buds Air Pro gibi Avrupa pazarında satılacağı aktarılıyor. Ancak Türkiye’ye yalnızca kulaklık ve saat gelebilir sınıyor. Bunun yanıtını hepimize zaman gösterecek. Mahsullerin çok yakında iyice ayrıntılanmasını bekliyoruz.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir