1. Anasayfa
 2. Haberler

Rocket League herkes için ücretsiz oldu; işte bilinmesi gerekenler

Rocket League herkes için ücretsiz oldu; işte bilinmesi gerekenler
0

Dünyanın en popüler oyunları arasında yer alan Rocket League, bugün itibariyle Epic Games Store’da ücretsiz oldu. Hemen indirin;

Rocket League oyunu bilmeyenler için Psyonix firması tarafından geliştirilen ve temel olarak özel araçlarla oynanan bir futbol oyunu. İlk olarak Windows ve PlayStation 4 platformları için çıkan ve 2016 yılında Xbox One için de yayımlanan yapım, geçtiğimiz aylarda ücretsiz yapılacak denilmişti. İşte bu adım kısa süre önce atıldı ve oyun son aylarda gündemde düşmeyen oyun marketi Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak sunulmaya başlandı. Direkt olarak buradan indirebileceğiniz oyun, ücretsiz olmasıyla çok daha geniş bir kitleye ulaşacak gibi görünüyor. Rocket League’nin hali hazırda çok büyük bir fan kitlesi ve milyonlarca aktif oyuncusu bulunuyor.

Ücretsiz Rocket League dikkat çekti

Epic Games Store kısa süre önce tüm oyunculara Football Manager 2020 (FM 2020) ve Watch Dogs 2 de vermişti. 24 Eylül saat 18:00’e kadar geçerli olan kampanya kapsamında oyunları kütüphanenize ekleyebiliyor ve sonsuza kadar tutabiliyorsunuz. Bu arada 24 Eylül tarihine kadar Stick It To The Man! isimli oyun da ücretsiz veriliyor. Epic Games’ten 24 Eylül sonrasında ise RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition oyunu ücretsiz olarak geliyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir