1. Anasayfa
 2. Haberler

Samsung Galaxy F serisi ortaya çıktı; işte bilinenler

Samsung Galaxy F serisi ortaya çıktı; işte bilinenler
0

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, ürün gamına bir de SamsungGalaxy F serisi akıllı telefon modelleri ekleyebilir. İşte ortaya çıkanlar;

Samsung’un Galaxy S, Galaxy M, Galaxy A ve Galaxy Z modelleri arasına yakında bir de SamsungGalaxy F serisi modeller gelecek deniyor. Bu serinin 270 dolarlık segmente odaklandığı ve buna nazaran Galaxy F serisi akıllı telefonların kamera odaklı olacağı aktarılıyor. Direkt olarak Galaxy M serisinin karşısına konumlandırılacak gibi görünen yeni serinin ilk üyesi ise önümüzdeki ay resmen tanıtılacak deniyor. Henüz spesifik olarak ilk modelin detayları elimizde bulunmuyor. Ayrıca Galaxy F serisinin Hindistan dışına çıkıp çıkmayacağı da henüz gizemini koruyan detaylar arasında yer alıyor. Ancak firma genel olarak serilerini pazara özel tutmuyor.

SamsungGalaxy F serisi garip görünürken, firmadan akıllı telefon tarafında yeni kamera sensörleri de geldi

Evet firmadan eskiye odanla daha ince yapılı 108 megapiksel, 64 megapiksel, 48 megapiksel ve 32 megapiksel ISOCELL sensörler geldi. 2020 bitmeden seri üretime alınacak denilen sensörler, Samsung’un kendi modelleri yanında birçok başka akıllı telefonda da karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Burada en üstte yer alan 108 megapiksel ISOCELL HM2, 4K çözünürlükte 120 FPS video desteği getiriyor ve 1/1,52 inç boyutta tasarlanıyor.

Not: Görsel temsilidir.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir