1. Anasayfa
 2. Haberler

Samsung Galaxy Watch Active 2 için Galaxy Watch 3 özellikleri geliyor

Samsung Galaxy Watch Active 2 için Galaxy Watch 3 özellikleri geliyor
0

Unpacked 2020 kapsamında tanıtılan Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modelinin yenilikleri Samsung Galaxy Watch Active 2 yolunda.

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli biliyorsunuz yurt dışında olduğu gibi Türkiye’de de satılıyor. En son Titanyum kasalı versiyonu tanıtılan saat, kutusundan Tizen 5.5 işletim sistemiyle çıkıyor. İşte bu işletim sistemi yakında Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat için de gönderilecek deniyor. Yeni işletim sisteminin birçok yeni özelliğini kazanacak denilen Active 2, buna karşın donanımsal olarak mümkün olmayan detayları ise elbette Galaxy Watch 3 modeline özel bırakacak. Akıllı saatlerini yazılım güncellemesi ile iyi destekleyen Samsung’un, Tizen 5.5’i orijinal Galaxy Watch modeline getirip getirmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.

Samsung Galaxy Watch Active 2 için güncelleme saatin sahibi milyonları çok sevindirecektir 

Peki yukarıda bahsettiğimiz yeni sürüm Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat Türkiye’de kaça satılıyor? Saatin Türkiye fiyatı 45 mm için 2.299 TL, 41 mm içinse 2.099 TL seviyesinde yer alıyor. Teknik olarak hatırlamak adına saat 1,2 inç ve 1,4 inç ekranlar (360×360 piksel Super AMOLED) ile 41 mm ve 45 mm gövde boyutlarıyla tasarlanmış. 8 GB dahili depolaması bulunan akıllı saat, ekranını çizilmelere karşı Gorilla Glass XD cam ile koruyor ve elbette su geçirmiyor. Nabız, SpO2, VO2 Max, ECG ve uyku takibi özelliklerine aktif olarak sahip olduğu aktarılan Galaxy Watch 3, gücünü Exynos 9110 işlemciden ve 1 GB RAM‘den alıyor. Modelde düşme algılama özelliği de yer alıyor.

https://log-com-tr.cdn.vidyome.com/embed/4VEHO6hu2iE.html”

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir