1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy Watch Active 2 için Galaxy Watch 3 özellikleri geliyor

Samsung Galaxy Watch Active 2 için Galaxy Watch 3 özellikleri geliyor

Samsung Galaxy Watch Active 2

Unpacked 2020 kapsamında tanıtılan Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modelinin yenilikleri Samsung Galaxy Watch Active 2 yolunda.

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli öğreniyorsunuz yurt dışında olduğu gibi Türkiye’de de satılıyor. En son Titanyum kasalı versiyonu tanıtılan saat, kolisinden Tizen 5.5 işletim sistemiyle çıkıyor. İşte bu işletim sistemi yakında Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat için de sevk edilecek sınıyor. Yeni işletim sisteminin bir hayli yeni özelliğini kazanacak denilen Active 2, buna rağmen teçhizatsal olarak muhtemel olmayan ayrıntıları ise elbette Galaxy Watch 3 modeline özel vazgeçecek. Uslu saatlerini yazılım aktüellemesi ile iyi destekleyen Samsung’un, Tizen 5.5’i orijinal Galaxy Watch modeline getirip getirmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.

Samsung Galaxy Watch Active 2 için aktüelleme saatin sahibi milyonları çok coşturacaktır 

Peki yukarıyada bahsettiğimiz yeni versiyon Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat Türkiye’de kaça satılıyor? Saatin Türkiye maliyeti 45 mm için 2.299 TL, 41 mm içinse 2.099 TL seviyesinde yer alıyor. Teknik olarak anımsamak ismine saat 1,2 inç ve 1,4 inç ekranlar 360×360 piksel Super AMOLED ile 41 mm ve 45 mm gövde ebatlarıyla planlanmış. 8 GB dahili depolaması bulunan akıllı saat, ekranını çizilmelere karşı Gorilla Glass XD sırça ile gözetiyor ve elbette su geçirmiyor. Nabız, SpO2, VO2 Max, ECG ve uyku takibi özelliklerine faal olarak sahip olduğu aktarılan Galaxy Watch 3, eforunu Exynos 9110 operasyoncudan ve 1 GB RAM‘den alıyor. Modelde düşme idrak etme özelliği de yer alıyor.

https://log-com-tr.cdn.vidyome.com/embed/4VEHO6hu2iE.html”

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap