1. Anasayfa
 2. Haberler

Samsung Galaxy Watch Active 2 kullanıcılarına hoş haber

Samsung Galaxy Watch Active 2 kullanıcılarına hoş haber
0

Samsung Galaxy Watch Active 2 kullanıcıları için yeni yazılım aktüellemesi duyuruldu. Yazılım aktüellemesi akıllı saate yeni sıhhat, bağlantı ve iletişim özellikleri getiriyor.

Running Analysis 2 özelliği kullanıcıların formlarını geliştirmesine destekçi oluyor ve yaralanmalarını önlüyor. Bundan böyle bağımsız bir çalışma incelemeyi sunan saat performansı artırmak ve yaralanmaları eksiltmek için asimetri, kumpaslılık, sertlik, dikey salınım, yerle temas süresi gibi muhtelif detaylı ölçümler sağlıyor. Bunun yanı gizeme kullanıcılar VO2 Max ölçümünü de yapabiliyor.  VO2 Max, egzersiz sırasında bedeninin harcadığı azami oksijen ölçüyü olduğunu ve genel aerobik fitness gidişatını değerlendirmede kullanıldığını belirtelim. Düşme İdrak Etme özelliğine de desteklediyen aktüelleme mümkün bir düşüş tespit ettiğinde daha evvelden tanımlanmış bireyleri arayabiliyor. Galaxy Watch Active 2 ile telefonlardaki çalma listelerine anında ulaşım da dahil olmak üzere daha basit hakimiyet imkânı sunuluyor.

Samsung Galaxy Watch Active 2 ne gibi özellikler sunuyor?

Bünyesinde yer alan mikrofon ile telefon görüşmesi için de kullanılabilen saatte Bluetooth 5.0 takviyeyi bulunuyor. Uslu saat, 40 mm ebatta 1,2 inç 360×360 piksel Super AMOLED ekran, 44 mm ebatta ise 1,4 inç 360×360 piksel Super AMOLED ekran taşıyor. Bu ekranlar çizilmeye karşı akıllı saatlere özel geliştirilen Gorilla Glass DX+ sırça ile koyunuyor. Yazılım tarafında Tizen OS üzerine kurulan Galaxy Watch Active 2, eforunu çift çekirdekli Exynos 9110 operasyoncudan alıyor. LTE modele 1,5 GB, sıradana ise 768 MB RAM koyan işletme, ortak olarak 4 GB dahili depolama sunuyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir