1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung The Premiere tanıtıldı; kısa mesafeli 4K lazer projektör

Samsung The Premiere tanıtıldı; kısa mesafeli 4K lazer projektör

Samsung The Premiere tanıtıldı; kısa mesafeli 4K lazer projektör

Samsung mahsul gamına alttaki mahsullere ek olarak kısa mesafeli 4K lazer projektör modelini de ilave etti. İşte karşınızda Samsung The Premiere.

Günün sürpriz mahsulü netlikle Samsung The Premier oldu. Kısa mesafeli 4K çözünürlükteki lazer projektör, aktarıldığı kadarıyla LSP9T ve PSP7T olmak üzere iki değişik versiyona sahip. Dünyanın ilk HDR10+ sertifikasına sahip olan model LSP9T 130 inç, PSP7T ise 120 inç görüntü verebiliyor. Yakın mesafeli çalışma yapısında olduğundan duvar ya da perdenin hemen önüne yerleştirilen mahsul, azıcık büyük yapıda ve beyaz renkte hazırlanmış gidişatta. Özel planlanan Filmmaker Mode takviyesiyle gelen The Premier, Samsung’un kısıtlı teknik paylaşımına göre 2,800 ANSI lümenparlaklık getiriyor. Mahsulnam Samsung’un uslu televizyonlarında kullandığı Smart TV platformunda olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bu sayede bir hayli servise dolaysız olarak internete bağlanabilen projektörden ulaşılabiliyor.

Samsung Galaxy Tab A7 tanıtıldı; işte öğrenilmesi gerekenlerSamsung Galaxy A42 5G tanıtıldı; işte ilk söylenen detaylarXiaomi Mi Band rakibi Samsung Galaxy Fit 2 tanıtıldıSamsung Wireless Charger Trio kablosuz şarj birimi tanıtıldı; işte fiyatı

Kısa mesafeli 4K lazer projektör Samsung The Premiere için maliyet verilmiyor

Ancak modelin netlikle ucuz olma olasılığı bulunmuyor. Yakında tüm ayrıntılarının ortaya çıkacağı hipotez edilen mahsul, yüksek ihtimalle Türkiye’de de satılacaktır. Samsung bu stil mahsullerini Türkiye pazarına getirmeyi netlikle unutmuyor.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap