1. Anasayfa
 2. Haberler

Samsung Wireless Charger Trio kablosuz şarj ünitesi detaylandı

Samsung Wireless Charger Trio kablosuz şarj ünitesi detaylandı
0

Samsung‘un üç cihazı aynı anda şarj edebilen kablosuz şarj ünitesi Samsung Wireless Charger Trio detaylandı.

SamsungWireless Charger Trio geçtiğimiz ay tanıtıldığında çok da gündeme gelmeyi başaramadı. Çünkü Samsung sunumda bu cihazın üstüne çok durmadı. Şimdi ise ürün hakkında resmi siteden yeni bilgiler elde edildi. Eski ile yeni bilgileri harmanlarsak cihaz aynı anda akıllı telefon, akıllı saat ve kablosuz kulaklık modellerini şarj edebiliyor. Burada örneğin yukarıda da görebileceğiniz üzere Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds Live yan yana şarj edilebiliyor. Bu da gerçekten oldukça kullanışlı görünüyor ve ürün özellikle yatak başına koymalık bir seçenek oluşturuyor.

Qi standardını desteklediği için Samsung harici cihazları da doldurabilen ürün, söylendiği kadarıyla Samsung telefonları 9W gücünde şarj edebiliyor. Diğer Qi cihazlara ise maksimum 5W gücünde şarj sunuluyor deniyor. Elbette bu değerler başka rakip kablosuz şarj cihazları düşünüldüğü zaman düşük kalıyor. Bünyesinde bir LED göstergenin yer aldığı aktarılan ürün, tam olarak 240x86x15.5 mm boyutlarında ve 320 gram ağırlığa sahip. Beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği olan Wireless Charger PadTrio, 3 mm kalınlığa kadar olan telefon kılıflarında şarj konusunda bir sorun yaşamıyor.

Samsung Wireless Charger Trio kablosuz şarj ünitesi Türkiye’de de satılacaktır

Ancak halen modelin Türkiye fiyatı bilinmiyor. Yetenekli kablosuz şarj ünitesinin Avrupa fiyatı ise 99 euro seviyesinde yer alıyor. Ürünün ne zaman satışa sunulacağı ise halen açıklanmış değil.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir