1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Snapdragon 690 işlemcili model Nokia 7.3 ortaya çıktı [Video]

Snapdragon 690 işlemcili model Nokia 7.3 ortaya çıktı [Video]

Nokia 7.3

Nokia’dan yakında yeni bir akıllı telefon modeli daha geliyor. İşte bu model Nokia 7.3, taslak tasarımlar ile karşımıza çıktı.

Arkasında HMD Global‘in yer aldığı Nokia markası pazarda çok fazla ses getiremiyor. Ancak bu yeni modellerin çıkmasını engellemiyor. Bunlardan birisi olan Nokia 7.3, aktarıldığı kadarıyla sayfada gördüğünüz tasarımla yolda bulunuyor. 3.5 mm kulaklık girişine sahip orta seviye telefon, parmak izi sensörünü arkasında taşıyor ve selfie kamerasını bir ekran deliğinde barındırıyor. Çerçeveleri genel olarak kalın sayılabilecek model, aktarıldığı kadarıyla arkasındaki yuvarlak modülde 48 megapiksel ana kamera kullanıyor. Gücünü Snapdragon 690 işlemciden alan telefonun, henüz tam olarak ne zaman tanıtılacağı, fiyatı ve çıkış tarihi bilinmiyor. Model çok iddialı değil ancak yine de bazı pazarlarda öne çıkabilir.

Nokia 7.3 yanında firma bir katlanabilir telefon da geliştiriliyor olabilir

Sağlam bir kaynağa göre Nokia katlanabilir telefon modeli aktif olarak geliştiriliyor ve ilerleyen dönemde karşımıza çıkacak. Henüz telefonun özellikleri ya da tam olarak ne zaman geleceği belli değil. Ancak birçok kaynak modelin Samsung Galaxy Fold gibi değil Samsung Galaxy Z Flip gibi dikey katlanabilir yapıyı benimseyeceğini aktarıyor. Ciddi şekilde ses getirme ihtimali olan telefon, yakında detaylanacaktır deniyor.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap