1. Anasayfa
 2. Haberler

T biçimindeki telefon LG Wing’in ekranı böyle dönecek

T biçimindeki telefon LG Wing’in ekranı böyle dönecek
0

T şeklindeki telefon LG Wing'in ekranı böyle dönecek

Son zamanlarda farklı tasarımlara sahip bir hayli akıllı telefon karşımıza çıktı. Ancak LG’nin yakında piyasaya sürmeye hazırlandığı “Wing” modeli, şimdiye kadar satışa çıkan telefonlardan çok değişik görünüyor.

LG Wing modeline yakından baktığımızda, toplamda 1 buçuk ekrana sahip olduğunu görebiliyoruz. Telefonun arka kısmında bulunan yarım ekran, istenildiğinde dönebiliyor ve telefon T biçiminde kullanılabiliyor.

14 Eylül’de duyurulacak LG Wing, kullanıcılara iki değişik ekran tecrübeyi yaşatacak. Sızdırılan videoya baktığımızda, ikinci ekranın kolay bir biçimde açılıp kapanabilen bir mekanizmaya sahip olduğunu görüyoruz.

Başlıklar

T biçimindeki telefon LG Wing’den yeni görüntü – İZLE

LG Wing her ne kadar iki değişik ekrana sahip olsa da ikinci ekran kapandığında tıpkı basmakalıp bir akıllı telefon biçimini alıyor ve telefonun kalınlığı pek de fazla sırıtmıyor.

lg wing

LG, YENİ PROJESİYLE KEŞFEDİLMEYEN MOBİL TEKNOLOJİLER SUNACAK

LG, “Explore” adını verdiği yeni projesiyle mobil mahsullerde bugüne kadar keşfedilmeyen yeni teknolojileri kullanıcılara sunmayı tasarlıyor. İşte LG Wing adlı telefon da bu projenin ilk mahsulü olacak.

LG WING ÖZELLİKLERİ

Büyük ekranı 6,8 inç büyüklüğünde olan telefonun ufak ve dönebilen ekranıysa 4,0 inç büyüklüğe sahip. Ayrıca kullanıcılar, bu iki ekranı tek bir ekranmış gibi kullanabilecek ve görüntü elde edebilecek.

Qualcomm Snapdragon 765G operasyoncusundan efor alacak telefonda 8GB RAM bulunacak. Ayrıca  telefon, 5G teknolojisini de destekleyecek.

lg wing

:

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir