1. Anasayfa
 2. Haberler

TikTok video indirme nasıl yapılır?

TikTok video indirme nasıl yapılır?
0

TikTok video indirme nasıl yapılır?

TikTok video indirme harekâtı, TikTok‘ta izlediğiniz rastgele bir videoyu telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmenizi sağlar. Şimdi sizlerle paylaşacağımız TikTok video indirme usulleri sayesinde, siz de bu harekâtı kolay bir biçimde hakikatleştirebilirsiniz.

UYGULAMANIN İÇİNDEN TIKTOK VİDEO İNDİRME HAREKÂTI

Doğrudan TikTok uygulamasının içerisinde yer alan yerleşik taşıtları kullanarak saniyeler içerisinde TikTok video indirme harekâtını yapabilirsiniz. Bunu yapabilmek için öncelikle rastgele bir videoyu izlerken ekrana uzun bir zaman basılı tutun.

Daha sonra ekrana gelen menüden “Videoyu Kaydol” alternatifini seçerek süratlice videoyu telefonunuza kaydolabilirsiniz.

tiktok video indirme

Şayet videoya uzun zaman bastıktan sonra kaydol kısmı çıkmadıysa, TikTok video kaydolma harekâtı için ikinci usule geçelim. İzlediğiniz videonun sağ tarafındaki “Paylaş” yaftasına dokunun.

Ardından hemen alt kısımda videoyu paylaşmak için bazı sosyal medya hesaplarının bulunduğu bir ekran karşınıza çıkacak. Burada yer alan “Videoyu Kaydol” alternatifine değerek videoyu telefonunuza kaydolabilirsiniz.

tiktok video indirme

DEĞİŞİK TAŞITLARI KULLANARAK TIKTOK VİDEO İNDİRME

TikTok video indirme harekâtını TikTok uygulaması haricinde değişik taşıtları kullanarak da yapabilirsiniz. Bunu yapabilmek için öncelikle Musicallydown sitesine gidin.

Ardından TikTok’tan kopyaladığınız video adresini alakalı kısma yapıştırın ve “DOWNLOAD” butonuna tıklayın.

tiktok-video-indirme

Karşınıza çıkan indirme iletişimlerini kullanarak TikTok video indirme harekâtını galibiyetli bir biçimde hakikatleştirebilirsiniz.

tiktok video indirme

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir