1. Anasayfa
 2. Haberler

“Titanyum” Samsung Galaxy Watch 3 satışa çıkıyor

“Titanyum” Samsung Galaxy Watch 3 satışa çıkıyor
0

Unpacked 2020 kapsamında tanıtılan Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modelinin Titanyum versiyonu sonunda geliyor.

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modelinin biliyorsunuz paslanmaz çelik yanında bir de Titanyum kasalı versiyonu bulunuyor. İşte bu sürüm 18 Eylül tarihinde belirlenen birkaç pazarda (Güney Kore hariç diğerleri bilinmiyor) satışa sunuluyor. Ürünün Türkiye’de satılıp satılmayacağı ise şimdilik bilinmiyor. Resmi tanıtımı geçtiğimiz haftalarda yapılan saat, sadece WiFi bağlantı ile geliyor yani LTE desteği taşımıyor. Ayrıca Titanyum sürümün sadece 45 mm kasadatasarlandığı da aktarılıyor. Görebileceğiniz üzere siyah renkte hazırlanan ve paslanmaz çelik kayış ile gelen Titanyum versiyon, tahmin edebileceğiniz üzere normale oranla daha ucuz değil. Galaxy Watch 3 Titanyum’un Almanya fiyatı 633 euro seviyesinde yer alıyor. Modelin Güney Kore fiyatı üstünden fiyatı ise yaklaşık 652 dolar seviyesinde yer alıyor. Samsung’un bu modelin ” PXG Edition” sürümünü hazırladığı ve ondan Güney Kore’de sadece 1.000 adet satacağı da (839 dolara) gelen bilgiler arasında.

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modelinin mevcut versiyonları Türkiye’de kaça satılıyor?

Saatin Türkiye fiyatı 45 mm için 2.299 TL, 41 mm içinse 2.099 TL seviyesinde yer alıyor. Teknik olarak hatırlamak adına saat 1,2 inç ve 1,4 inç ekranlar (360×360 piksel Super AMOLED) ile 41 mm ve 45 mm gövde boyutlarıyla tasarlanmış. 8 GB dahili depolaması bulunan akıllı saat, ekranını çizilmelere karşı Gorilla Glass XD cam ile koruyor ve elbette su geçirmiyor. Nabız, SpO2, VO2 Max, ECG ve uyku takibi özelliklerine aktif olarak sahip olduğu aktarılan Galaxy Watch 3, gücünü Exynos 9110 işlemciden ve 1 GB RAM‘den alıyor. Modelde düşme algılama özelliği de yer alıyor.

https://log-com-tr.cdn.vidyome.com/embed/4VEHO6hu2iE.html”

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir