TP-Link imzalı yeni akıllı konut mahsulleri IFA’da görücüye çıktı
 1. Anasayfa
 2. Haberler

TP-Link imzalı yeni akıllı konut mahsulleri IFA’da görücüye çıktı

0

TP-Link, Wi-Fi 6 yardımlı yeni çözümleri haricinde uslu konut teknolojilerini IFA Fuarı’nda görücüye çıkardı. Wi-Fi 6 ile Mesh teknolojilerini bir arada sunan TP-Link Deco X80, performansıyla dikkat çekiyor.

5G, Wi-Fi 6 ve Mesh teknolojilerini barındıran Deco X80, çok yüksek süratte kablolu ve kablosuz ağ oluşturuyor.  Firma, Avira ile ortaklaşa geliştirdikleri HomeShield çözümünü de duyuruyor. Wi-Fi yönlendiriciler ve Deco Mesh Wi-Fi sistemleriyle beraber satışa sunulacak olan ve IoT Nesnelerin İnterneti güvenliği mevzusunda uzman olan Avira tarafından desteklenen HomeShield, konut ağ güvenliği mevzusunda göze çarpıyor.

TP-Link, IFA’da Tapo tezsi uslu konut çözümlerini de tanıtıyor. Tanıtılan mahsuller arasında en dikkat çekici olanı ise uslu radyatör vanası. Tapo E100 model uslu radyatör vanası Tapo uygulaması ile her yerden basitçe radyatörleri idaremeyi sağlıyor.  Uslu hakimiyet, sıcaklık çizelgesi, sarih pencere idrak etme gibi gelişmiş özelliklerle konforun yanı gizeme enerji tasarrufu da sunuyor.

TP-Link tertemiz bir markaya imza atıyor: VIGI

TP-Link’in IFA’daki ehemmiyetli bir sürprizi de yeni alt markası VIGI. Müessesesel pazarda firmanın kararlılığının bir göstergesi olan VIGI, profesyonel güvenlik teknolojileri üretecek. VIGI’nin ilk safhada ortaya çıkan mahsulleri ise müessesesel güvenlik kameraları. VIGI, minik ve orta ölçekli şirketlerin lüzumunu karşılayacak ve minik firmalara uygun maliyetli güvenlik teknolojileri sunmayı kastediyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir