1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Türk tasarımcıdan Windows 7 2020 Edition konsepti [Video]

Türk tasarımcıdan Windows 7 2020 Edition konsepti [Video]

Windows 7 2020 Edition

Türk tasarımcı Kamer Kaan Avdan, bu sefer hazırladığı Windows 7 2020 Edition konsept videosuyla ses getirmeyi muvaffak oldu.

Kamer Kaan Avdan‘ı hazırladığı “iOS 13“, “Windows XP 2018 Edition“, “Windows 7 2018 Edition“, “Windows XP Mobile 2018 Edition“, “Windows Vista 2018 Edition” ve “Windows 11″, “Android 11“, “Windows XP 2019 Edition“, “Apple tasarımı Windows 10“, “iOS 14” ve “Windows 20” konseptleriyle yakından tanıyorsunuz. İşte bu gerçekten ciddi biçimde ses getiren çalışmalar arasına kısa müddet evvel bir yenisi daha ilave edildi. Kamer Kaan Avdan bu sefer yukarıyada videosunu izleyebileceğiniz Windows 7 2020 Edition konseptini yayımladı. Microsoft’un efsane işletim sistemine iddialı bir değiş daha atan Avdan, nostalji ile çağdaş tasarım ve özellikleri bir araya getirmeyi sürdürüyor ve bunu bizce çok iyi yapıyor. Windows 7’nin bu aktüellenmiş hali bir hayli şahısta keşke hakikat olsa dedirtecek gibi görünüyor. Ancak bunun bir konsept olduğunu tekerrürden belirtmek gerekiyor. Başka Bir Deyişle ortada indirebileceğiniz bir “tema” yer almıyor.

Windows 7 2020 Edition konsepti çok hoş görünüyor

Kamer Kaan Avdan‘ın YouTube kanalını dolaysız olarak buradan takip edebilirsiniz. Avdan’ın bu videoları nasıl hazırladığını ise burada ve burada yer alan videolardan görebilirsiniz. Bu iki videodan sonra hazırlanan bu konseptlerin bedelinin daha iyi anlaşılacağını düşünüyoruz.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap