1. Anasayfa
 2. Haberler

Türk tasarımcıdan Windows 7 2020 Edition konsepti [Video]

Türk tasarımcıdan Windows 7 2020 Edition konsepti [Video]
0

Türk tasarımcı Kamer Kaan Avdan, bu sefer hazırladığı Windows 7 2020 Edition konsept videosuyla ses getirmeyi başardı.

Kamer Kaan Avdan‘ı hazırladığı “iOS 13“, “Windows XP 2018 Edition“, “Windows 7 2018 Edition“, “Windows XP Mobile 2018 Edition“, “Windows Vista 2018 Edition” ve “Windows 11″, “Android 11“, “Windows XP 2019 Edition“, “Apple tasarımı Windows 10“, “iOS 14” ve “Windows 20” konseptleriyle yakından tanıyorsunuz. İşte bu gerçekten ciddi şekilde ses getiren çalışmalar arasına kısa süre önce bir yenisi daha eklendi. Kamer Kaan Avdan bu sefer yukarıda videosunu izleyebileceğiniz Windows 7 2020 Edition konseptini yayımladı. Microsoft’un efsane işletim sistemine iddialı bir dokunuş daha atan Avdan, nostalji ile modern tasarım ve özellikleri bir araya getirmeyi sürdürüyor ve bunu bizce çok iyi yapıyor. Windows 7’nin bu güncellenmiş hali birçok kişide keşke gerçek olsa dedirtecek gibi görünüyor. Ancak bunun bir konsept olduğunu tekrardan belirtmek gerekiyor. Yani ortada indirebileceğiniz bir “tema” yer almıyor.

Windows 7 2020 Edition konsepti çok güzel görünüyor

Kamer Kaan Avdan‘ın YouTube kanalını direkt olarak buradan takip edebilirsiniz. Avdan’ın bu videoları nasıl hazırladığını ise burada ve burada yer alan videolardan görebilirsiniz. Bu iki videodan sonra hazırlanan bu konseptlerin değerinin daha iyi anlaşılacağını düşünüyoruz.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir