1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Turkcell’de GB paylaşma yarıyılı başladı

Turkcell’de GB paylaşma yarıyılı başladı

turkcell

Turkcell, aile aboneleri ya da dostlarıyla takım kuran alıcılarına fiyatsız konuşma, GB paylaşımı ve bir hayli avantaj sağlayan ‘Turkcell Biz’ platformunu hizmete sundu.

Yapılan fotoğrafı açıklamaya göre “Turkcell Biz” platformunda takımını kuran Turkcell’liler takım azalarıyla hudutsuz konuşma ve GB paylaşımı ihtimaline kavuşuyor. Tasvire farklılığı ya da rastgele bir ek fiyat gerektirmeyen platform sayesinde kullanıcılar, takım azalarıyla hudutsuz görüşebiliyor, ayrıca ana kolilerindeki internetten kotalarından kullanmadıkları GB’ları da öteki takım abonelerine fiyatsız transfer edebiliyor. Turkcell’in alıcıları diledikleri tarifeyi kullanmaya devam ederken en az 2 en fazla ise 5 hoşlandıkları birey ile Dijital Cerrah uygulaması ya da turkcell.com.tr üzerinden fiyatsız olarak “Turkcell Biz” takımlarını basitçe oluşturabiliyorlar.

Firmanın Pazarlamadan Mesul Genel Müdür Dayanakçısı Alper Ergenekon, ‘Turkcell Biz’ platformuyla alıcılarının değişen ve çoğalan gereksinimlerini karşılayacak çözümlerine bir yenisini ilave ettiklerini söyledi. Ergenekon, “Alıcılarımızdan aldığımız geri dönüşler, GB paylaşımının öncelikli bir lüzum olarak ortaya çıktığını gösterdi. Özellikle gençler aile büyüklerine mukayeseyle daha fazla internet kutusuna lüzum dinliyor. Biz de yeni hazırladığımız Turkcell Biz platformuyla öncelikle bu gereksinimi karşılamak istedik. ‘Turkcell Biz’ platformundan aile aboneleri kadar dost gruplarının da yararlanacağını düşünüyoruz. Şirket alıcıları, ‘Turkcell Biz’ çatısı altında aileleri ya da dostları ile takımlarını kurarak tarifelerindeki GB kotalarını özelleştirme ve hoşlandıkları ile fiyatsız konuşma olanağı buluyorlar. Şirket olarak önümüzdeki yarıyılda da alıcılarımızın büyüyen ve değişikleşen lüzumlarına uygun mahsul ve hizmetler üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Turkcell kolide yer alan öteki avantajları şöyle sıralıyor:

-Beğendiklerini Turkcell alıcısı yapan ‘Turkcell Biz’ kullanıcıları, 12 ay süresince ana kolilerine yüzde 10 indirim kazanacak, ayrıca tüm grup abonelerine 12 ay süresince her ay günlük 1 GB internet armağan ediliyor.
-‘Turkcell Biz’ takım aboneleri her fatura yarıyılında kendi aralarında 2 GB’a kadar internet kotalarını fiyatsız paylaşabiliyorlar.
-25 yaş ve altı her ‘Turkcell Biz’ azasına kutusuna ek ayda günlük 2 GB fiyatsız internet belirleniyor.
-65 yaş ve üstü ‘Turkcell Biz’ kullanıcıları akıllı fatura kampanyasından fiyatsız faydalanabiliyor.
-‘Turkcell Biz’ aboneleri, gruplarına özel 119,90 TL’den başlayan maliyetlerle avantajlı konut interneti paketinden yararlanabiliyor.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap