1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Türkiye maliyeti söylenen Sennheiser CX 400BT ve öne çıkan özellikleri [Video]

Türkiye maliyeti söylenen Sennheiser CX 400BT ve öne çıkan özellikleri [Video]

Sennheiser CX 400 BT

Sennheiser yeni kablosuz kulaklık modelini görücüye çıkardı. Sennheiser CX 400BT olarak adlandırılan kulaklık uygun maliyete yüksek performans vadediyor.

Kişiselleştirilebilir hakimiyetler, uzun ömürlü batarya eforu ve konforlu tasarımıyla dikkat toplayan modelde 7 mm zinde sürücüler kullanılıyor. Natürel ve net ses kişiliğine sahip olduğu belirtilen kulaklık ayrıntılı tiz ve eforlu bas tecrübeyi sunuyor. CX 400BT’nin özelleştirilebilir ara suratları, Google Asistan ve Siri gibi sesli cevap sistemlerine ulaşmaya ihtimal tanıyor. Hem iOS hem de Android’li makinelerle geçimli biçimde çalışan kulaklık aynı zamanda civardaki sesi eksiltme özelliği de bulunuyor. Hareket halindeyken şarj edebilme özelliği bulunan CX 400BT, uzun batarya ömrüyle dikkat çekiyor.

Sennheiser CX 400BT Türkiye maliyeti ne kadar?

Kulaklıklardaki 7 saat batarya ömrünün yanı gizeme, şarj paketi sayesinde ek 20 saat ile toplamda 27 saate kadar batarya ömrü sunan model kulaktan çıkarıldığında otomatik olarak kapanma özelliğine de sahip. Bu sayede kulaklık enerji tasarrufu sağlayabiliyor. True Wireless kulaklık portföyünü tertemiz bir maliyet aralığına taşıyan yeni mahsul, uygun maliyet bandıyla da dikkatleri üzerine sürüklüyor. Üstün zinde sürücü teknolojisiyle desteklenen Sennheiser’ın yeni kulaklıkları çok yakında Türkiye’de satışa sunulacak. Kulaklığın Türkiye’deki satış maliyeti ise 1.699 TL.

Sennheiser CX 400BT tanıtım videosu

Yorum Yap
Bu içerik size yardımcı oldu mu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz haber bültenimize üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap