1. Anasayfa
 2. Haberler

Watch GT 2 Pro sonrasında Huawei Watch GT RS de geliyor

Watch GT 2 Pro sonrasında Huawei Watch GT RS de geliyor
0

Gelişmiş akıllı saat Huawei Watch GT 2 Pro, firmanın 2020’deki tek akıllı saati olmayacak. Aktarıldığı kadarıyla Huawei Watch GT RS de geliyor.

Huawei Watch GT serisi modelleri her zaman oldukça beğeniliyor. Firmanın son modeli Watch GT 2 Pro da bu konuda istisna oluşturmuyor. Bu model daha yeni tanıtıldığı için güdemden düşmezken, şimdi bir de Huawei Watch GT RS ortaya çıktı. Şimdilik bu yeni akıllı saat hakkında fazla bir şey bilmiyoruz. Sadece ürünün Watch GT 2 Pro‘dan hatırı sayılır oranda daha pahalı olacağı ve Huawei Mate 40 ailesiyle beraber lanse edileceği aktarılıyor. Biliyorsunuz Watch GT 2 Pro Avrupa’da versiyona göre 329 euro ve 399 euro fiyatlara satılacak. Bu açıdan Watch GT RS için 450-500 euro fiyat sürpriz olma deniyor. Yüksek ihtimalle yuvarlak bir tasarımı benimseyen Watch GT RS, Watch GT 2 Pro’dan tam olarak nasıl ayrılacak bilinmiyor. Ancak bu saatin üst seviye malzemelerden üretileceği (Örneğin safir cam + titanyum gövde gibi) tahmin ediliyor.

Huawei Watch GT RS Türkiye pazarına gelmeyebilir ancak Watch GT 2 Pro ekim ayında Türkiye pazarına girecek

Modelin henüz en çok merak edilen detayları yani Türkiye fiyatı hakkında ise bir bilgi verilmiyor. Huawei Türkiye çok heyecanlı oldukları yeni akıllı saatleri için şu açıklamayı yapıyor: “Dünyanın en çok satan akıllı saatlerinden biri olan HUAWEI’nin ödüllü WATCH GT 2 Serisi’nin en yeni üyesi WATCH GT 2 Pro, premium tasarımı, gelişmiş spor takibi, profesyonel sağlık izleme, iki haftalık pil ömrü ve kablosuz şarjı ile kullanıcıların ilgisini çekecek. WATCH GT 2 Pro, minimalist tasarımı ve sağlamlığı ile kullanıcıların daha fazlasını keşfetmesi için tasarlandı. “

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir