1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Watch GT 2 Pro sonrasında Huawei Watch GT RS de geliyor

Watch GT 2 Pro sonrasında Huawei Watch GT RS de geliyor

Huawei Watch GT 2 Pro ve Huawei FreeBuds Pro

Gelişmiş akıllı saat Huawei Watch GT 2 Pro, şirketin 2020’deki tek akıllı saati olmayacak. Aktarıldığı kadarıyla Huawei Watch GT RS de geliyor.

Huawei Watch GT tezsi modelleri her zaman oldukça hoşlanılıyor. Şirketin son modeli Watch GT 2 Pro da bu mevzuda imtiyaz oluşturmuyor. Bu model daha yeni tanıtıldığı için güdemden düşmezken, şimdi bir de Huawei Watch GT RS ortaya çıktı. Şimdilik bu yeni akıllı saat hakkında fazla bir şey öğrenmiyoruz. Yalnızca mahsulün Watch GT 2 Pro‘dan hatırı sayılır oranda daha pahalı olacağı ve Huawei Mate 40 ailesiyle birlikte lanse edileceği aktarılıyor. Öğreniyorsunuz Watch GT 2 Pro Avrupa’da versiyona göre 329 euro ve 399 euro maliyetlere satılacak. Bu açıdan Watch GT RS için 450-500 euro maliyet sürpriz olma sınıyor. Yüksek olasılıkla yuvarlak bir tasarımı özümseyen Watch GT RS, Watch GT 2 Pro’dan bütün olarak nasıl ufalayacak öğrenilmiyor. Ancak bu saatin üst seviye malzemelerden üretileceği Misalin safir sırça + titanyum gövde gibi hipotez ediliyor.

Huawei Watch GT RS Türkiye pazarına gelmeyebilir ancak Watch GT 2 Pro ekim ayında Türkiye pazarına girecek

Modelin henüz en çok merak edilen ayrıntıları başka bir deyişle Türkiye maliyeti hakkında ise bir bilgi verilmiyor. Huawei Türkiye çok coşkulu oldukları yeni akıllı saatleri için şu açıklamayı yapıyor: “Dünyanın en çok satan akıllı saatlerinden biri olan HUAWEI’nin mükâfatlı WATCH GT 2 Tezsi’nin en yeni azası WATCH GT 2 Pro, premium tasarımı, gelişmiş spor takibi, profesyonel sıhhat izleme, iki haftalık batarya ömrü ve kablosuz şarjı ile kullanıcıların alakasını sürükleyecek. WATCH GT 2 Pro, minimalist tasarımı ve sağlamlığı ile kullanıcıların daha aşırısını keşfetmesi için planlandı. “

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap