1. Anasayfa
 2. Haberler

Xiaomi Mi 10T Pro için ortaya çıkan ilk iddialı maliyet yaftayı

Xiaomi Mi 10T Pro için ortaya çıkan ilk iddialı maliyet yaftayı
0

Çok yakında şirketten Xiaomi Mi 10T çabuksu geliyor. İşte bu telefonlardan Xiaomi Mi 10T Pro için bir maliyet yaftayı sızdırılmış durumda.

Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan Mi 10T, Mi 10 Lite ve Xiaomi Mi 10T Pro modellerini öğreniyorsunuz en çok en üstteki Mi 10T Pro dikkat toplamıştı. Bu modelin en son 5.000 mAh bataryaya, 144 Hz yenileme süratine ve 108 megapiksel ana kameraya sahip olacağı aktarılmıştı. Artta dörtlü bir kamera sistemi yer alacak telefon, şayet kaynaklar haklıysa yurt dışında 476 dolarlık bir maliyete sahip olacak. Eforunu Snapdragon 865 operasyoncudan alacak bir model için 476 dolarlık maliyet gerçekten çok iyi bulunuyor. Bu arada Türkiye pazarında da beklenen telefonlardan Mi 10T hakkında da bazı bilgiler elimizde bulunuyor. Aktarıldığı kadarıyla Mi 10T modelinin de Mi 10T Pro gibi FHD+ çözünürlükte 144 Hz ekrana sahip olduğu aktarılıyor. Ancak burada Mi 10T Pro gibi OLED değil LCD ekran kullanılıyor. Parmak izi sensörleri yanlarında olacak denilen telefonlardan Mi 10T’de Snapdragon 732G operasyoncu kullanılacak gibi görünüyor. Mi 10T’nin ana kamerası da 64 megapiksel olacak deniyor.

Xiaomi Mi 10T ve şayet kazançsa Mi 10T Pro Türkiye pazarında ses getirebilir

Çok yakında lanse edilecek telefonlar gerçekten oldukça merak ediliyor. Ailenin “Lite” azası hakkında ise şimdiye kadar hiç bilgi gelmiş değil. Türkiye pazarına Mi 10 Lite modelinin de geleceği düşünülüyor ve potansiyel düşük maliyetiyle en geniş kitleye erişecek telefon da o olacak izlenimi oluşuyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir