Xiaomi Mi 10T serisi için resmi tarih verildi; işte bilinenler
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Xiaomi Mi 10T serisi için resmi tarih verildi; işte bilinenler

0

Sık sık gündeme gelen Xiaomi Mi 10T serisi için sonunda resmi tarih verilmiş durumda. İşte bilinmesi gereken detaylar;

Xiaomi Mi 10T, Mi 10T Pro ve yüksek Mi 10T Lite modelleri yapılan resmi açıklamaya göre resmi olarak 30 Eylül tarihinde lanse ediliyor. Yani çok yakında resmen tanışacağımız aile, sürekli gündemde ve büyük merak uyandırıyor. Eski ile yeni bilgileri harmanladığımız zaman tasarımlarını yukarıda gördüğünüz 144 Hz ekran üzerine kurulan modellerden Mi 10T Pro, Avrupa’da 599 euro seviyesinde satılacak. Mi 10T modeli ise 6 GB RAM + 128 GB depolama için 547 euro seviyesinde satılacak gibi görünüyor. Ailenin en altındaki Mi 10T Lite ise 329 euro seviyesinde satılacak bilgileri alıyor. Telefonların Türkiye’de de satılması bekleniyor. Ancak henüz tam olarak hangi modellerin geleceği bilinmiyor. Bu arada yeni telefonlar için Xiaomi Türkiye’nin sessiz kalması bu aralar Türkiye ihtimali için biraz korkutuyor. Ancak yine de Mi 9T serisinin Türkiye’de satılması, yeni Mi 10T serisi için de beklentiyi artırıyor

Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro için teknik olarak başka neler biliyoruz?

Teknik olarak baktığımız zaman Mi 10 T Pro modelinde Snapdragon 865 işlemci, 108 megapiksel arka ana kamera ve 5.000 mAh pil yer alıyor. Altta yer alan Mi 10 ise yine gücünü Snapdragon 865 işlemciden alıyor ve arkasında 64 megapiksellik ana kamera taşıyor. Bu modelin parmak izi sensörü yan tarafında yer alıyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir