1. Anasayfa
 2. Haberler

Xiaomi Mi 10T’nin tanıtım tarihi duyuruldu

Xiaomi Mi 10T’nin tanıtım tarihi duyuruldu
0

Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro için resmi tarih paylaşıldı. Xiaomi Global ve Xiaomi Türkiye Twitter hesapları, Xiaomi Mi 10T serisi ile tanışacağımız tanıtım etkinliğinin tarihini açıkladı.

Xiaomi Mi 10T serisi daha önce sızıntılarda ortaya çıkmıştı. O sızıntılar, Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro adında iki farklı modelin seride yer alacağını gösteriyordu. Sızıntıların üzerinden fazla zaman geçmeden Xiaomi, Xiaomi Mi 10T duyurusu ile karşımıza çıktı.

İŞTE XİAOMİ Mİ 10T’NİN TANITIM TARİHİ

Xiaomi Türkiye, kısa bir süre önce Xiaomi Global hesabının yaptığı Xiaomi Mi 10T tanıtım etkinliği duyurusunu kendi hesabından da paylaştı. Xiaomi resmi hesaplarının yaptığı duyuruya göre, Xiaomi Mi 10T serisi 30 Eylül’de resmi olarak tanıtılacak. Xiaomi Türkiye’nin Xiaomi Mi 10T serisi hakkında paylaşım yapması ise Xiaomi Mi 10T serisinin Türkiye’ye geleceğinin bir işareti olarak hafızalara kazındı.

XİAOMİ Mİ 10T SERİSİ ÖZELLİKLERİ İLE NELER SUNACAK?

Xiaomi Mi 10T serisinde tıpkı sızıntılardaki gibi Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro adında iki farklı modelin yer alması bekleniyor. Bu telefonlar iddialara göre, Snapdragon 865 işlemcisinden güç alacak. Mi 10T Pro’da 108 MP çözünürlüğünde arka kamera yer alacakken, Mi 10T’de ana kamera 64 MP çözünürlüğünde olacak. Her iki telefon hakkındaki kesin bilgiler ise 30 Eylül saat 15:00’da düzenlenecek lansman ile birlikte ortaya çıkacak.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir