1. Anasayfa
 2. Haberler

Xiaomi Watch Color akıllı saat Türkiye’de satışta; işte fiyatı

Xiaomi Watch Color akıllı saat Türkiye’de satışta; işte fiyatı
0

Xiaomi Watch Color akıllı saat modelin artık Türkiye’de de elde edilebiliyor. Model büyük bir satış sitesi üzerinden yurt dışından alınabiliyor.

Xiaomi Watch Color, uzun süre önce tanıtılmış bir akıllı saat modeli. İşte bu model artık Türkiye’de de rahatlıkla elde edilebiliyor. Yukarıda da dediğimiz gibi saati artık büyük bir satış kanalı üzerinden satın alabiliyorsunuz. Burada ürün yurt dışından geliyor ancak hiçbir gümrük sorunu yaşanmıyor. İki farklı renkte gelen modelin fiyatı ise 1.447 TL seviyesinde yer alıyor. Gümrük vergileri nedeniyle ucuz olmayan saat,  tasarımsal olarak görebileceğiniz üzere yuvarlak gövdesiyle çok şık görünüyor. Siyah ve gümüş versiyonları bulunan akıllı saat, 1,39 inç 454×454 piksel renkli AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Yeni gelen bilgilere göre dikkat çeken ürün, Mi Watch akıllı saat modeli gibi saatler için MIUI ile geliyor.

Sağlam bir yazılımsal altyapısı bulunan Watch Color, bünyesindeki 420 mAh piliyle 14 günlük (Sade modda 22 gün) bir kullanım ömrü sunuyor ve suya karşı oldukça dayanıklı tasarlanmış. Birçok farklı spor dalında detaylı aktivite takibi yapabilen ve kayış değişimine izin veren Watch Color, arkasında optik bir nabız sensörü barındırıyor ve Bluetooth 5.0 LE, NFC ve GPS + GLONASS donanımlarını barındırıyor. Uyku takibi de sunan ürün, 46,2 mm kasaya sahip ve firmanın sesli dijital asistanına erişim sağlayabiliyor.

Xiaomi Watch Color akıllı saat Türkiye’de satışta; işte fiyatı 3 – ekran resmi 2020 09 19 10 1

Xiaomi Watch Color akıllı saat Türkiye’de satışta; işte fiyatı 4 – ekran resmi 2020 09 19 10 1

Xiaomi Watch Color akıllı saat yurt dışında ne kadar satışa sunulmuştu?

Bünyesinde bir mikrofon birimi yer alan saat, yaklaşık olarak 115 dolardan raflardaki yerini almıştı.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir