Xiaomi’den 360 Hz oyuncu monitörü mü geliyor?
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Xiaomi’den 360 Hz oyuncu monitörü mü geliyor?

0

Xiaomi, monitör spesifik olarak da oyuncu monitörü tarafında büyük adımlar atmaya devam ediyor. Yeni bir model daha geliyor.

Kısa süre önce ortaya çıktığı kadarıyla Xiaomi tarafından 27 inç boyutunda bir “saydam monitör” modeli yolda bulunuyor. Bu üründe Samsung‘dan gelen bir OLED panelin kullanılacağı aktarılırken, çıkış için 2021’e işaret ediliyor. Ancak firmanın mönitör tarafında dikkat çekecek tek modeli bu olmayacak. Çünkü gelen bilgilere göre şirket 360 Hz yenileme hızına sahip güçlü bir model de geliştiriyor. 11 Kasım tarihinde geleceği iddia edilen oyuncu monitörü, söylendiği kadarıyla sadece 146 dolara satılacak ve 24,5 inç boyutunda olacak. Bir ihtimalle 240 Hz yenileme hızıyla karşımıza çıkma ihtimali de bulunuyor denilen oyuncu monitörü, şimdiden büyük merak uyandırmış durumda. Bu arada ek bilgi olarak Huawei’den de kavisli bir oyuncu monitörü geliyor gibi görünüyor. Çok yakında tanıtılacak denilen model için henüz teknik bir detay elimizde bulunmuyor. Burada birden fazla monitörün gelebileceği aktarılanlar arasında yer alıyor.

Xiaomi imzalı 360 Hz monitör merak uyandırıyor ancak firmanın görüntüleme tarafında en çok ses getirdiği yenilik saydam televizyonu oldu

Xiaomi Mi 10 Ultra ve Redmi K30 Ultra ile beraber lanse edilen Xiaomi Mi TV LUX Transparent Edition, firmanın son dönemdeki en çok ses getiren ürünlerinden olmuştu. Daha önce de aktardığımız üzere isimde geçen “Transparent Edition” ibaresi, televizyonun gerçekten saydam bir 55 inç OLED panel taşımasından geliyor. Bu konuda seri üretime alınan dünyadaki ilk model olduğu aktarılan Mi TV LUX Transparent Edition, bu açıdan gerçekten çok şaşırtıyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir