Yeni Galaxy F serisinin ilk üyesi Samsung Galaxy F41 ortaya çıktı
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Yeni Galaxy F serisinin ilk üyesi Samsung Galaxy F41 ortaya çıktı

0

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, ürün gamına bir de SamsungGalaxy F serisini ekliyor. Serinin ilk üyesi ise Samsung Galaxy F41 olacak.

Samsung’un Galaxy S, Galaxy M, Galaxy A ve Galaxy Z modelleri arasına yakında bir de SamsungGalaxy F serisi modeller gelecek bilgisi dün oldukça dikkat çekmişti. Bu serinin 200-270 dolarlık segmente odaklandığı ve buna nazaran Galaxy F serisi akıllı telefonların kamera odaklı olacağı aktarılmıştı. İşte bu serinin ilk üyesi Google Play Console üzerinde Samsung Galaxy F41 adıyla çıktı. Eğer konulan görsel temsili değilse damla çentikli bir tasarıma sahip olan telefon, kesin olarak gücünü Samsung imzalı Exynos 9611 işlemciden alıyor. Kayıtlarda 6 GB RAM ile görünen Galaxy F41, kutusundan Android 10 ile çıkıyor ve boyutu bilinmeyen LCD ekranında FHD+ çözünürlük sunuyor. Modelin çok yakında resmen tanıtılmasını bekliyoruz.

Samsung Galaxy F41 dikkat çekerken, firma dün yeni kamera sensörlerini de tanıttı

Evet firmadan eskiye odanla daha ince yapılı 108 megapiksel, 64 megapiksel, 48 megapiksel ve 32 megapiksel ISOCELL sensörler geldi. 2020 bitmeden seri üretime alınacak denilen sensörler, Samsung’un kendi modelleri yanında birçok başka akıllı telefonda da karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Burada en üstte yer alan 108 megapiksel ISOCELL HM2, 4K çözünürlükte 120 FPS video desteği getiriyor ve 1/1,52 inç boyutta tasarlanıyor.

Not: Görsel temsilidir.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir