1. Anasayfa
 2. Haberler

Yılın en ilginç telefon modeli LG Wing için çıkan yeni video [İzle]

Yılın en ilginç telefon modeli LG Wing için çıkan yeni video [İzle]
0

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG‘nin çok dikkat çeken yeni akıllı telefon modeli LG Wing için yeni video çıktı. Model çok ama çok farklı.

Son haftalarda gündemden düşmeyen, firmanın Explorer Project kapsamından çıkacak ilk modeli LG Wing, resmi duyuruya göre 14 Eylül tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. İsmi kısa süre önce resmileşen LG Wing, son dönemde görmediğimiz dönen ekranlı bir tasarımı benimsiyor ve bu açıdan çok merak uyandırıyor. Normalde dikey olan ana ekran dönerek yatay hale geliyor ve böylece alttaki ikinci ekran ortaya çıkıyor. Telefonu son haftalarda hatırlarsınız sürekli Android Authority tarafından yayımlanan videolar ile çalışırken görmüştük. Model için çıkan ilk videoda Wing yatay formda kullanılıyor ve navigasyon ile müzik kontrolü aynı anda sunuluyordu. Daha sonra çıkan videoda ise telefonun yatay ekranı ile oyun oynanırken arkadaki dik ekranın haritayı gösterdiği video karşımıza çıkmıştı. Yukarıda izleyebileceğiniz yeni yayımlanan çok kısa son video ise modelin ekran hareketini karşımıza getiriyor. Wing kesinlikle açık ara yılın en ilginç telefonu konumunda yer alıyor.

LG Wing Türkiye pazarına gelmeyebilir

Sayfada görebileceğiniz üzere üst üste iki farklı telefon bir araya gelmiş gibi bir görüntü oluşturan Wing, gücünü Snapdragon 765G işlemciden ve 8 GB RAM‘den alıyor. Model için istenecek fiyatın ise kısa süre önce 1.000 dolar seviyesinde olacağı ortaya çıkmıştı. Hatta rakamın biraz daha yüksek olabilme ihtimali de bulunuyor. Bu da telefonun hitap ettiği kitleyi iyice daraltıyor.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir