1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Senenin en esrarengiz telefon modeli LG Wing için çıkan yeni video [İzle]

Senenin en esrarengiz telefon modeli LG Wing için çıkan yeni video [İzle]

LG Wing

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG‘nin çok dikkat toplayan yeni akıllı telefon modeli LG Wing için yeni video çıktı. Model çok ama çok değişik.

Son haftalarda gündemden düşmeyen, işletmenin Explorer Project kapsamından çıkacak ilk modeli LG Wing, fotoğrafı ilana göre 14 Eylül tarihinde fotoğrafı olarak lanse ediliyor. Adı kısa zaman evvel resmileşen LG Wing, son yarıyılda görmediğimiz dönen ekranlı bir tasarımı özümsüyor ve bu açıdan çok merak uyandırıyor. Sıradanda dikey olan ana ekran dönerek yatay hale geliyor ve böylece alttaki ikinci ekran ortaya çıkıyor. Telefonu son haftalarda hatırlarsınız devamlı Android Authority tarafından yayımlanan videolar ile çalışırken görmüştük. Model için çıkan ilk videoda Wing yatay formda kullanılıyor ve navigasyon ile müzik hakimiyeti aynı anda sunuluyordu. Daha sonra çıkan videoda ise telefonun yatay ekranı ile reyin oynanırken arkadaki dik ekranın haritayı gösterdiği video karşımıza çıkmıştı. Yukarıyada izleyebileceğiniz yeni yayımlanan çok kısa son video ise modelin ekran hareketini karşımıza getiriyor. Wing netlikle sarih ara senenin en tuhaf telefonu konumunda yer alıyor.

LG Wing Türkiye pazarına gelmeyebilir

Sayfada görebileceğiniz üzere üst üste iki değişik telefon toplanmış gibi bir görüntü oluşturan Wing, eforunu Snapdragon 765G harekâtçıdan ve 8 GB RAM‘den alıyor. Model için istenecek maliyetin ise kısa zaman evvel 1.000 dolar seviyesinde olacağı ortaya çıkmıştı. Hatta sayının azıcık daha olasılığı da bulunuyor. Bu da telefonun hitap ettiği kitleyi iyice daraltıyor.

Yorum Yap
İçeriğe tepkiniz nedir?

Yazar Hakkında

Orta okuldan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yorum Yap