1. Anasayfa
 2. Haberler

Yılın en ilginç telefon modeli LG Wing için satış fiyatı açıklandı

Yılın en ilginç telefon modeli LG Wing için satış fiyatı açıklandı
0

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG‘nin çok dikkat çeken yeni akıllı telefon modeli LG Wing için merak edilen fiyat etiketi paylaşıldı.

LG Wing biliyorsunuz benzersiz bir dönen ekranlı bir tasarımı benimsiyor ve bu açıdan çok farklı bir seçenek oluşturuyor. Normalde dikey olan ana ekran dönerek yatay hale geliyor ve böylece alttaki ufak boyutlu ikinci ekran ortaya çıkıyor. İşte bu yapı en son oldukça sağlam olmasıyla gündeme gelmişti. Şimdi ise telefonun resmi lansmanda açıklanmayan yaklaşık 945 dolarlık yurt dışı fiyat etiketi paylaşıldı. Yapısına göre fiyatı iyi bulunan Wing, gerçekten çok ses getirmeyi başardı. Türkiye’de satılması maalesef beklenmeyen ancak yine de bir sürpriz yapma ihtimali olan telefon hakkında LG Mobil İletişim Şirketi Başkanı Morris Lee’nin resmi açıklaması şöyle: “LG Wing, Explorer Projesi girişimimizin heyecan verici bir başlangıcı olarak yeni bir mobil keşif çağını başlatıyor. Bugün piyasada bulunan her şeyden farklı olan bu yenilikçi cihaz, sektördeki statükoya meydan okuyor ve tüketicilere akıllı telefon hakkında düşünmek için yeni yollar açacak yeni bir mobil deneyim sunuyor.”

LG Wing teknik özellikleri nelerdi?

5G destekli Wing, gücünü Snapdragon 765G işlemciden ve 8 GB RAM‘den alıyor ve 256 GB dahili depolama ile geliyor. Modelin önünde 6,8 inç P-OLED 2460×1080 piksel ekran yer alıyor. Ön ekranın arkasında ise 3,9 inç 1240×1080 piksel ekran bizleri karşılıyor. Şaşırtıcı şekilde 32 megapiksel pop-up selfie kamerası kullanan telefon, arkasında üçlü kamera taşıyor. Burada 64 megapiksel ana + 13 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel ultra geniş açı kamera yer alıyor. Evet telefonda garip şekilde iki adet ultra geniş açı kamera kullanılıyor. Burada bir kamera videoya odaklanıyor ve ciddi görüntü sabitleme getiriyor. 4.000 mAh pili bulunan telefon, 260 gram ağırlığa sahip.

Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir