1. Anasayfa
 2. Bilgi

Spotify da müzik indirme. Spotify da Nasıl müzik indirilir?

Spotify da müzik indirme. Spotify da Nasıl müzik indirilir?
Spotify da müzik indirilebilir mi Nasıl müzik indirilir
0

Dijital müzik ortamında oldukça fazla üyesi bulunan Spotify da müzik indirme, Spotify da müzik nasıl indirilir? Gibi bir çok soru geliyor. Bunun birçok yöntemi olsa da yasal olarak mümkün değil tabiki, bu yazımızda Spotify da müzik indirmeniz için nasıl bir yol izleyebilirsiniz bunu ele alacağız.

1- Spotify da Müzik İndirme

Spotify üyeliğiniz varsa müzik indirmeniz ve internetin olmadığı zamanlarda dinlemeniz çok kolay. Spotify geliştirmiş olduğu özelliği ile çevrimdışı iken internet ihtiyacı duymadan beğendiğiniz müzikleri rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

1- Bunun için oluşturmuş olduğunuz kendi listeniz, farklı beğendiniz bir liste olabilir veya bir sanatçının albümü olabilir.

2- Bu listeye girdikten sonra, en üstte İndir butonu var bunu aktif etmeniz gerekiyor. Bu işlem sonrası tüm liste telefonunuza inmeye başlayacak. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra istediğiniz zaman istediğiniz yerde internet olmadan müzik dinleyebileceksiniz.

2- Sidify Music Converter ile Spotify da Müzik İndirme

Her ne kadar yasal bir yöntem olmasa da bazı programlar yardımı ile müziklerinizi kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bunun için düzgün çalışan programlardan biri olan Sidify Music Converter. Program türkçe destekli olması ile de kolay bir şekilde müzik listenizi indirmenizi sonrasında bu müzikleri dileğiniz ortama aktarıp dinlemenizi sağlıyor.

Sidify Music Converter ücretli bir program internette kısa bir araştırma ile kolaylıkla programa erişebilir ve kullanabilirsiniz.

Yasal olmayan bir yöntem olduğu için her hangi bir link verme ve yönlendirme işlemi yapmayacağız. Sadece program ismini söylememiz sizin için yeterli olacaktır galiba 🙂 Bundan sonrası Google da kısa bir programı bulma aramasıyla programı kurup listenin url kopyalamanız ve programda uygun yere yapıştırdıktan sonra kolay bir şekilde müziklerinizi indirebilirsiniz.

Sidify Music Converter ile Spotify da Müzik İndirme
Bu içerik size yardımcı oldu mu?
 • 0
  evet
  EVET
 • 0
  hayir
  HAYIR

2006'dan itibaren tanıştığım bilgisayar ve telefon teknolojisi ile elimden geldiği kadar anladıklarımı bildiklerimi yazıya dökmeye çalışıyorum.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir